Vloni vítězná aplikace Allianz CZ je letos zase o krok dál

V nové verzi mobilní aplikace Allianz CZ klienti najdou hned několik novinek. Kromě rozšíření přehledu smluv o balíčkové produkty majetkového pojištění MůjDomov a autopojištění MojeAuto si mohou všimnout nového designu cestovních kartiček nebo zrychlení přihlášení přes otisk prstu u telefonů se systémem Android. Vloni s touto aplikací vyhrála Allianz kategorii Pojišťovací inovátor v rámci soutěže Nejlepší pojišťovna 2018.

“Výhodou pojišťovny v telefonu jsou hlavní informace o pojištění a penzijním spoření bez nutnosti někomu volat nebo chodit na pobočky. Základní úkony jako například změnu kontaktních údajů, žádost o zaslání zelené karty, nahrání dokumentů ke škodě nebo zobrazení daňových potvrzení zvládne každý jednoduše přes aplikaci,” říká vedoucí CRM & Digital Allianz Libor Marek.

Aplikace Allianz CZ je příkladem inovace komunikace v oblasti pojišťovnictví. Klienti díky ní mají přístup ke všem svým pojistným smlouvám a lehce zjistí, zda náhodou nejsou v prodlení s některou platbou. Mohou přes ni také zasílat stav svého tachometru při vyúčtování autopojištění podle najetých kilometrů nebo si během několika minut sjednat cestovní pojištění.

„A pro ty, kteří se chystají na dovolenou do zahraničí, máme navíc jeden tip – a to sekci Pomoc, která uživatelům přináší základní informace a důležité kontakty u většiny evropských destinací a kterou jsme navíc oblékli do nového kabátu,“ dodává Marek.

zdroj: www.allianz.cz