Akademici Zlaté koruny ocenili Allianz, která získala zlato a dvě stříbra

Nejlepší neživotní pojištění na českém trhu má Allianz pojišťovna. Vyplývá to z výsledků soutěže Zlatá koruna, odkud si Allianz odnesla hned tři medailové pozice. Zlato za MůjDomov, stříbro za MojeAuto a další stříbro za Allianz Život.

Allianz letos na jaře upravila majetkové pojištění do podoby tří jednoduchých balíčků, ze kterých si vybere každý podle svých potřeb. Varianty produktu MůjDomov jsou poskládány od základní až po tu s maximální ochranou. Součástí je pojištění trvale obývané budovy a domácnosti, ale i pojištění odpovědnosti či asistenční služby a právní poradenství. V základním balíčku jsou například tolik obávané záplavy a povodně.

„Už první balíček Komfort obsahuje široké asistenční služby, včetně právního poradenství a zahrnuje základní krytí rizik pro ty, kterým stačí ochrana proti živlům a pojištění odpovědnosti. Prostřední variantu Extra ocení klienti, kteří chtějí mít majetek lépe chráněný proti náhodným jevům, jež většinou nezpůsobují lidé. Balíček Extra totiž přidává do rizik i vodovodní škody a rozbití skla, které nově kryje i škody vzniklé na keramickém sanitárním zařízení. Nejnadupanější balíček Max doplňuje širokou ochranu o pojištění krádeže, vandalismu, poškození vnitřního zateplení budov, poškození fasády či plotu zvířaty a dále o elektro rizika, jako je např. zkrat, přepětí a podpětí,“ vysvětluje ředitelka pojištění majetku a autopojištění Allianz Veronika Hašplová.

Klienti mají současně možnost si připojistit k pojištění budovy i porosty a k pojištění domácnosti věci na zahradě a mimo domov – v autě, v ubytovacích zařízeních (v hotelích a penzionech) či ty, které jsou odložené na místě k tomu určeném. Navíc lze ke každému balíčku připojit i zemětřesení.

Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty a letos její akademie, složená z více než 360 odborníků, posuzovala celkem 207 produktů od 73 finančních společností. Výsledky hodnocení Zlaté koruny pomáhají veřejnosti snadněji se orientovat v nabídce finančních produktů, motivují klienty k tomu, aby se více zajímali o jejich vlastnosti a lépe porozuměli nabídkám finančních společností na českém trhu.

zdroj: www.allianz.cz